Startlijsten

~~ Ankie Houthuis met Quando ~~

 

STARTLIJSTEN

Er wordt diverse keren van schapen gewisseld. Iedere deelnemer krijgt een vers groepje schapen, zodra het laatste groepje gelopen heeft worden alle schapen weer terug naar de opzetpen gebracht. Houdt hier dus rekening mee in de loopvolgorde.

===============================================================

Het Zwarte Schaap Trial, op zaterdag 19 mei 2018

Jury: Frits Dorka

  19 mei 2018 zwarte schapen STARTLIJST
  09:15 uur BRIEFING / 09:30 START Trial
  (men loopt deze dag 1 run van max 35 minuten)
   
  Startvolgorde:
1 Henry met Darcy
2 Steven met Dikkie
3 Ankie met MaQ
4 An  met Yellow
5 Carlette met Bill
  PAUZE
6 Steven met Heuy
7 Ankie met Quando
8 Bart met Izzy
9 Carlette met Charley
10 Erika met Moss
11 Jeroen met Raisa
12 Kim met Treye
  VOL
   
  Telling en Prijsuitreiking
   

 

===============================================================

Border Collies Klasse 1, op zondag 20 mei 2018 1e Pinksteren

Jury: René Overklift

  Klasse 1 Engels parcours Collecting Style STARTLIJST
  10:15 BRIEFING / 10:30 START Trial
  (Men loopt 2 runs deze dag, 1 sochtends en 1 smiddags waarvan 1 links parcours en 1 rechts parcours)
  Let op: Tussendoor zijn er enkele schapenwissels
   
  Run 1:
1 Steven de Bock met Dikkie
2 Ignace de Cock met Jill
3 Bart Borgt met Izzy
4 Frits Dorka met Sem
5 An van Beek met Yellow
6 Marjo Simons met Gwen
7 Will Vermeer met Lynn
8 Steven de Bock met Heuy
9 René Bouwman met Kim
10 Jeroen Leenknegt met Raisa
 
  Start Run 2, zelfde loop volgorde
   
  Telling en Prijsuitreiking
   


===============================================================

Herdershonden Traditioneel Klasse 1, op maandag 21 mei 2018 2e Pinksteren:

Jury: André Proost

  Traditional Style STARTLIJST
  08:30 BRIEFING / 08:45 START Trial
  (Men loopt 2 runs deze dag, 1 sochtends en 1 smiddags
  Let op: Tussendoor zijn er enkele schapenwissels
   
  Run 1:
1 Diana Roelands met Ubor Holl herder
2 Ingrid Schautteet met Duitse herder Fancy
3 Marc Vervaecke met Lana Gos d'Atura
4 Nicole van Soest Cremers met Beauceron Hadya
5 Petra Cleiren met Holl herder Joos
6 Helen Proost met Pyr herder Nou
7 Danny Soors met Gos d’Atura Maylo
8 Ingrid Schautteet met Duitse herder Kitsai
9 Marc Vervaecke met Luis Gos d’Atura
10 Renée De Guffroy met Aus Shep Hari
11 Guy Koolen met Kelpie Kugai
12 Lia Helmers met Zus Holl herder
13 Kristien Buyse met Witte herder Lupa
   
  Start Run 2, zelfde loop volgorde
   
  Telling en Prijsuitreiking

 

~~ Organisator Henry Weesie met Kayne ~~